Castilla golijadom završila sedmicu

Castilla je jučer odigrala i svoj treći ovosedmični meč i opet je ostala neporažena. Otputovali su u Cantabriu da bi odigrali prijateljski meč protiv Gimnástica Torrelavega. Već nakon osamnaest minuta Castilla je vodila sa 2:0, a strijelac je oba puta bio Oscar Plano u 14′ i 18′ minuti. U 26′ minuti već je bilo 3:0 za Castillu, a strijelac je bio Denis sa bijele tačke.

U drugom poluvremenu Castilla je i dalje napadala, a to je rezultiralo pogotkom Benaventea u 49′ minuti. U 60′ minuti za 5:0 je pogodio Quini i tako zapečatio pobjedu Castille.

U 67′ minuti Sobrino je promašio stopostotnu šansu za Castillu. Castilla je pružala dobru sve do 88′ minute kada Chema dolazi u šansu da smanji vodstvo Castille, ali Pacheco spašava situaciju. Oba tima su završila utakmicu sa 10 igrača, Cristian je isključen u 41′ minuti, a Mosquera je napustio meč zbog povrede.

Posted on 06. kolovoza 2012, in Omladinski pogon. Bookmark the permalink. Napišite komentar.